Program


CENTRALNA BINA

 

PETAK

17:00-17:30 Svečano otvaranje

18:15-19:30 Promocija Gradske opštine Zemun – predstava "Jazavac pred sudom"
20:00-21:00 Promocija opštine Sokobanja - 56. Međunarodni festival "Prva harmonika" Srbije i 3. Green Heart Fest - Sokobanja 2018

SUBOTA

11:15-11:30 Promocija Gradske opštine Čukarica - Hor Šara
11:30-11:45 Promocija Grada Zrenjanin - Kulturno umetničko društvo Đerđef
12:00-12:45 Promocija Gradske opštine Čukarica - Kulturno umetnički program
13:00-13:30 Promocija tradicije i manifestacionog turizma opštine Bela Palanka
13:45-14:30 Promocija Grada Kikinda - muzički program
14:45-15:00 Kulturno umetničko društvo PKB
15:00-15:15 Promocija opštine Bela Palanka - Kulturno umetničko društvo Remzijana
15:30-16:00 Promocija opštine Sokobanja - Prva harmonika
16:15-16:45 Promocija opštine Bačka Palanka - kulturno umetnički program
17:00-18:00 Predstavljanje turističke ponude Republike Srpske - Harmonikaši iz Ugljevika
18:15-18:45 Promocija opštine Bačka Palanka - nastup grupe "Santos Brothers band"
19:00-20:00 Promocija turističke ponude Herceg Novog - Guitar Art Summer Fest
20:00-21:00 Promocija turističke ponude Herceg Novog – Operosa Montenegro Opera Festival

NEDELJA

11:30-11:45 Promocija opštine Bečej - Kulturno umetničko društvo Đido
12:00-12:15 Promocija Gradske opštine Barajevo - Srpski pravoslavni pojci
13:00-13:30 Promocija Grada Vranje - Vranjski merak
14:00-14:45 Promicija opštine Bečej - Manifestacija "Bečej noću" - nastup grupe Eva Braun
15:00-15:30 Promocija Kuršumlijske Gitarijade
15:45-16:00 Promocija opštine Kuršumlija - OKUD Bata Lačković
17:00-18:00 Promocija turističke ponude Republike Srpske - prezentacija Jahorine
18:00-19:00 Promocija turističke ponude Herceg Novog – Operosa Montenegro Opera Festival
19:00-20:00 Promocija turističke ponude Herceg Novog - Guitar Art Summer Fest
20:10-20:20 Kulturno umetničko društvo Gusle Kikinda


FESTIVALSKA ZONA  „Mašta može svašta“                        

    

Petak

 

16:00h Otvaranje manifestacije

16:10h „Artistikum“ modna revija

16:40h Klovn Paja

18:00h Sportsko rekreativna radionica

18:45h Dečja pozorišna predstava - pozorište „Čarapa „

19:30h KUD  „Karađorđe“

20:10h Ritmička gimnastika Palilula

20:15h DJ žurka za mališane

 

Subota

 

11:00h Najava manifestacije

11:10h KUD „Dukat“

12:00h Klovn Paja

13:20h Gimnastičari Palilula          

13:50h KUD PKB

14:25h „Artistikum“ likovna i muzička radionica

15:40h Dečja pozorišna predstava - pozorište „Čarapa“

16:10h Plesni studio UV dance

17:00h Hor „Svitac“

17:40h Sportska radionica i animacija

18:30h Dečji hor „Vrapčić“

19:10h Pinkove zvezdice

19:40h Peđolino predstava

20:30h DJ i žurka za mališane

                                     

                         Nedelja

12:00h Najava programa

12:10h Mađioničar Mihajlo

12:55h Perutnina Ptuj

13:50h „Artistikum“ muzički program

14:40h Dečja pozorišna predstava „Čarapa“

15:30h Baletski studio „Adagio“

16:00h „UV dance“ predstava

16:45h Sportsko rekreativna radionica

17:30h Plesni studio „UV dance“

18:00h KUD „PKB“

18:30h Pera Klovn

19:40h                                                                                                               

20:15h DJ žurka za mališane

 

 


PLESNA ZONA

Petak:

16:00-16:30 - dance centar Ikigai
16:30-16:35 - Tango Akademija Beograd
16:35-19:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
19:00-20:00 - Sportski klub Red Star, školsko plesno takmičenje

Subota:

11:00-13:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
13:00-13:20 - Tim Lady’s corner
13:20-16:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
16:00-16:05 - Urbanlicious
16:05-16:35 - Dance centar Ikigai
17:00-21:00 - Velika plesna žurka

Nedelja:

11:00-12:30 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
12:30-12:40 - Novi plesni centar
12:40-16:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
16:00-16:30 - Dance centar Ikigai
16:30-16:35 - Tango Akademija Beograd
16:35-17:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
17:00-17:10 - Lekart
17:10-19:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama
19:00-20:00 - plesna škola Fly
20:00-20:05 - vatreni show Nataša Marković
20:05-21:00 - UV dance, plesne radionice i animatori na štulama


PONOVO RADI BIOSKOP

 

Igrani program:

Petak:

16.15h - http://mcf.rs/repertoar/u-cetiri-zida-zivota/

19.00h - http://mcf.rs/repertoar/pravo-vreme/

Subota:

15.00h - http://mcf.rs/repertoar/deda-mraz-na-zameni/

17.00h - http://mcf.rs/repertoar/golem-iz-lajmhausa/

19.00h - http://mcf.rs/repertoar/120-otkucaja-u-minuti/

Nedelja:

15.00h - http://mcf.rs/repertoar/putovanje/

17.00h - http://mcf.rs/repertoar/magnus/

19.00h - http://mcf.rs/repertoar/gadna-gomila/

 

Animirani program:

Subota:

11.15h - http://mcf.rs/repertoar/pat-i-mat/

13.00h - http://mcf.rs/repertoar/hauard-lavkraft-i-zaledeno-kraljevstvo/

Nedelja:

11.15h - http://mcf.rs/repertoar/cuvari-oza/

13.00h - http://mcf.rs/repertoar/cudovistance-moli/